عقارات للبيع في أو ويست

2,501 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل اوويست من ساويرس اوراسكوم اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٥١٧٬١٢٨ جنيه

    لوفت للبيع في OWEST – أوراسكوم داخل مرحلة TULWA

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٩٨٩٬٨٩٩ جنيه

    تاون هاوس استلام 2028 في O WEST بقسط علي 9 سنين

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٨٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا استلام سنةفي O West اكتوبر- مقدم 5%

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع ف O West دقائق من جامعه MSA

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في O West – موقع مميز بإطلالة على اللاند سكيب

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم + ناني الوحيدة في O'west استلام فوري

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح في كمبوند متكامل الخدامات في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    FOR SALE VILLA IN O WEST OCTOBER

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد كورنر للبيع في وايت أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٣٣ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • كلوب ريزيدينس او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م استلام فورى بمقدم2.3 مليون متشطبه بالكامل

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٢٩٧٬٦١٩ جنيه

    بالتقسيط توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في او ويست

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مميز للبيع بالقسط في O West استلام10\ 2026

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطه ومتاح تقسيط ف دريم لاند

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد في أو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة بجوار مول العرب استلام سنة

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في O West بمقدم 5% وقسط 9 سنيين

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٣١١٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر او ويست 177م O West Corner

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في O west مقدم 3% واقساط لحد 12 سنه

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Double view unit in O-west in October + nany room

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٢٣٬١٨٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع على وصلة دهشور مباشر 174 متر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٨٩٥٬٨٥٨ جنيه

    فيلا مستقلة بالقرب من وصلة دهشور | قسط على 12 سنة

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في وايت أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West – فرصة مميزة للسكن والاستثمار

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١١٧٬١٦٩ جنيه

    اوراسكم-او ويست-شقه-استلام فورى-نصف تشطيب

    Premises logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع