عقارات للبيع في كمبوند اب فيل, صفحة 5

115 عقارات أخرى
  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس مميز استلام فوري بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بمقدم 3مليون 26,380,000 قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا متشطبه بالفرش لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله متشطبه لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري توين فيلا بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٥٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م للبيع من الاهلي صبور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا فاخرة متشطبه مع بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كبيرة 352م فيو حمام سباحة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م للبيع من الاهلي صبور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للمعاينه فى اكتوبر بالتقسيط 8 سنوات

    CBE New Homes logo image

4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا وقسط على 8 سنين فيلا 260م جنب بالم هيلز

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى اكتوبر بالتقسيط 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع في أبفيل

    Blocks logo image

3

    3

    ٣٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥١٧٬٩٠٠ جنيه

    بجوار سوان ليك فيلا جاهزة 740 م بحمام سباحة، تقسيط

6

    5

    ٧٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبفيل بالقرب من بالم باركس

    Blocks logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع