عقارات للبيع في هضبة, صفحة 3

62 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب امام الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في الهضبه باطلالة علي المدينة!!

    Homes Bay logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع استلام فوري موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع استلام فوري موقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالقرب من نيو جيزه/باقل سعر/استلام فوري/قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الهضبة (PRE)

    Beltone logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بارقي كمبوند في 6 اكتوبر

    Blue Pearl logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع