عقارات للبيع في بيتا جرينز, صفحة 2

30 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 234 م² استلام فوري بالتقسيط على 10 سنوات

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٢٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 195م² بمقدم 15% و تقسيط على 10 سنين

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في حدائق اكتوبر

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةفاخرة205م كمبوند بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

1