عقارات للبيع في جاردن جيت, صفحة 4

105 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام سنة قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في Ashgar City بموقع مميز

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 99م بجاردن برايم لوكيش استلام فوري باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن139م² استلام فوري بـ15% وقسط حتى8سـ

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 131م 3 غرف باقل مقدم واقساط تصل ل 10 س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة داخل كمبوند أشجار سيتي

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو مميز بالتقسيط

    New Casa Real estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154متر فى اشجار سيتي بمقدم 727 الف وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز 10 مقدم على 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٥٬٨١٥ جنيه

    بنتهاوس 240م بسعر مميز وتقسيط 10 سنين بدون فوائد

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م بقسط 49 الف بفيو جاردن

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اشجار سيتي على8سنين-اكتوبر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اشجارسيتي واقساط علي8سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م جاهزة للاستلام بأشجار سيتي بالتقسيط8سنوات

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | نصف تشطيب | أشجار سيتي | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور ثاني في اشجار سيتي

    متصدر

    The Polygon logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع اشجار سيتي استلام فوري علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري اقساط علي 8سنوات

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 1.5 في اشجارسيتي واقساط علي12سنه

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م أشجار سيتي | نادي وجراج مجاني

    Aqar Dayem logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لاول مرة في اكتوبر اتعاقد 5% علي اطول فترة سداد

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقل مقدم 5% علي اطول فترة سداد فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…