عقارات للبيع في جريان, صفحة 4

157 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م كامله التشطيب ع النيل مباشر ف الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    فخامة جيريان شقة 145م 3 غرف تشطيب كامل بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    قصر

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر Vip Luxury ع النيل في الشيخ زايد بتشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت غرفتين 110م متشطب بالكامل في جريان

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 3 غرف مُشطّبة بالكامل بإطلالة على النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى افضل موقع بجريان نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جريان الشيخ زايد فيو علي النيل بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري علي النيل مباشرة بمقدم 5مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل على النيل مباشرة بماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م بفيو مميز على النيل وبالتقسيط المريح -زايد

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فيو نهر النيل في ماونتن فيو بجوار تشيل اوت

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بافضل سعر واحسن فيو النيل ومساحات خضراء

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة سوبرلوكس ادفع1.225.000 اوكاش17.150.000

    Property Hills... logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه فيو النيل في ماونتن فيو قرب تشل اوت

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جيريان نيو زايد 250م متشطبة مقدم5% قسط 8سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو على النيل في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب ألترا سوبر لوكس 202م بمقدم 3مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 220 م للبيع في جيريان من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطب علي النيل للبيع بالتقسيط علي10سنين

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب سعر مميز بقرب المطار الجديد ب قسط ل 10 سنين

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا صف اول ع النيل في جيريان زايد متشطبة باقل سعر

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على النيل للبيع 180 م , كمبوند جريان , ا

    Wealth Platinum logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف جريان الشيخ زايد في قلب النيل لقطة

    M.S.K Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٥٬١١٦ جنيه/متر مربع