عقارات للبيع في ليك ويست 4, صفحة 2

38 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ب سعر و مساحه رائعه بموقع مميز

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام سنتين ب قسط ل 7 سنين و خصم ل 30%

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام2028بمقدم2.2Mواقساط7س قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه ب18,700,000 و متاح(بدون مقدم) وقسط 9سنين

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله 493م على وصله دهشور بالتقسيط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٩٥ متر مربع

    ١٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا سعر كاش11.360.000 قسط كوارتر 344 ألف

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 235م بسعر شقة في lake west – مقدم وتقسيط9سنين

    property hills Elite logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا باقل سعر311م +158م حديقة بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة كبيرة364م ع وصله دهشور بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

1