شقق للبيع في حدائق الاهرام, صفحة 21

769 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ص بوابة حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه تشطيب التراسوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية 158متر كل الغرف والرسيبشن على الشارع بح

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٦٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضى بجاردن بحدائق الاهرام منطقه أ

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح شقه واجهه تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٠٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه س بوابة حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه س شقه تشطيب هاى لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى منطقه ك

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة185متر واجهة بحري على شارع الخزان الرئيسي

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه س شقه واجهه بحرى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام فيلا ارضى تانى نمرة من الجيش

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الاولى ج شقه متشطبه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م بالمطبخ واجهه خطوات لشارع 5أ

    AL Jasmine logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة 200 م على سور نادى حدائق الاهرام

    AL Jasmine logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 102م للبيع تحميل قديم بموقع مميز

    AL Jasmine logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 175م تحميل قديم اول سكن منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 3غرف 105م اول سكن بوابه 4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة التانيه احمس منطقه ح

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم وقسط علي 36 شهرفي حدايق الاهرام منطقه أ.

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90 متر جانبي بحدائق الاهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ع بوابة حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الاولى منطقه ب

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 136م واجهة وسط دور مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا 140 متر تحميل قديم واجهة وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٤ جنيه/متر مربع