شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 86

7,633 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فيو لاند سكيب فى Six West

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    111م دور 5 متشطبه بالتكييفات 10% مقدم وقسط 7 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين حالا شقه بجاردن من سوديك مقدم 900ألف كاش 11م

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كيان استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة أستلام فوري 3 غرف بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة كازا بيفرلي هيلز – سوديك

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه فوري تشطيب كامل بنص السعر في اكتوبر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفه للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى اليجريا فى كمبوند بيفرلى هيلز

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون متشطبة في الشيخ زايد 5% باقل مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية متشطبة بالكامل و استلام فورى!!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا سوديك 257 متر

    Remax Westway logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    186م بجاردن 126م بمقدم 5% وتقسيط 7 سنين في زايد

    Promax Property Investors logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 110متر متشطبة بالتكيفات بالتقسيط المريح

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصة زد تاورز الشيخ زايد أقل سعر ريسيل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر ستوديو في زد ويست -متشطب بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 167متر استلام فوري بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٦٩٬٠٠٠ جنيه

    119م في Bahja بمقدم يبدا من 10% وتسهيلات حتى9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند اتريو الشيخ زايد سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in courtyard Sodic west

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع