شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 285

7,695 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 205م ويستاون سوديك سوبر لوكس الشيخ زايد

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه 150م+112م جاردن و قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ب تكييفات في فيلدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في كمبوند فيلدج ويست الشيخ

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند زد الشيخ زايد بسعر مميز جدا

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158 م + حديقة خاصة في بيفرلي هيلز –زايد

    Property Hills... logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة+ تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند فيلدج ويست مدينة

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة 145+حديقة +تكييفات كارما كاي الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م + حديقة 80م – استلام فوري – بيفرلي هيلز

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 159 م متشطب بتكييفات زايد بجوار هايبر1+قسط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع