شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 34

1,309 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 102متر مشطبه برايم لوكيشن استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٢٬٧٩٤ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في زيد ويست | ريسيل بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد ويست – فيو الياسمين -أفضل سعر

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الدور الرابع في ابراج زايد متشطبه Rtm

    Selection Code logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتان استلام فوري في ابراج زد

    Selection Code logo image

2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد مع ساويرس استلام فوري متشطب ب AC

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في ابراج زيد

    West Field Property Consultancy logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف ابراج زيد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في أبراج زيد بارك

    Hefnawy Group logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع تشطيب كامل مع مكيفات هواء

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمة فندقية فى ابراج زد اورا تقسيط على 10سنين

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م ارضي بجاردن 40م فى زيد ZED تكملة اقساط

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED ويست جاهز للاستلام في موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ZED ويست تشطيب كامل بتكييفات ودواليب مطبخ

    The X Site For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع في زيد ويست الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو للبيع، تشطيب كامل تكييفات وخزائن مطبخ

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٣٬٧٥٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة في زيد ويست، تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في زيد ويست تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في زيد ويست للبيع

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك الذكي يبدأ من هنا | زيد ويست

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطابخ 185 متر في زيد علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت وبجوار كافة الخدمات

    Roots Development logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست - المرحلة الأولى

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع