شقق للبيع في دار مصر, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 130م داخل كمبوند دار مصر الحي 16 الشيخ

    Abrag 2 logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر 16 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 135م بفيو جاردن + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م دار مصر ال16 فيو مفتوح علي وصلة دهشور مباشرا

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب جديد بكمبوند دار مصر الحي ال16 -دور أول

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد –كمبوند دار مصر – الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع لاند سكيب لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاند سكيب بحرى الترا سوبر لوكس دور مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي سوبر لوكس في بدر الدين بالشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مميز وفيو رائع مفتوح بتشطيب سوبر لوكس اقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

1