شقق للبيع في الحي الثالث عشر, صفحة 3

101 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في الحي ال 13 مجاورة 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في الحي ال 13 مجاورة 6

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالشيخ زايد بنتهاوس ٢٢٠ م + ٢٢٠ م روف بالحي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة215م فورا بقلب زايد فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في الحي 13 – المجاورة الثالثة متاح v

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 13 – المجاورة الرابعة – 70م دور2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري شقة بحري 178م قسط 120شهر-الشقة دبل فيو لقطة

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 170م+65م جاردن فقلب زايد جنب فيلدج ويست

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فى قلب زايد و بالتقسيط

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70 م – للبيع – الحي 13 الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلا في قلب الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 184م كمبوند جوار تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٬٥٠٦ متر مربع

    ٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه كاملا ب التكيفات مباشرا علي شارع النزهه

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م + 180م جاردن بفيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية فشقتك ف قلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر زمان ف سوق انهاردة - الحي 13 - الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع