دوبلكس للبيع في لو جاردان

1 عقار
  • 16

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس مميز استلام فوري أمام نيو جيزة/أقساط سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع