بنتهاوس (روف) للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 12

298 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جرين 5 ٨٠٪ تشطيب

    Abrag 2 logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس ب اقل سعر في الماركت في o west

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع من ماونتن فيو بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة134م + روف164م مع سلم داخلي في اشراق

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر متشطب استلام فوري بريم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 190م أكتوبر بلازا سوبر لوكس فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس في باديه 247م فوري باقل توتال 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس/للبيع/ماونتن فيو آي سيتى اكتوبر/بحيرة

    Home Destination logo image

4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    300م بنتاهاوس تكملة اقساط بكمبوند تالة بسعر لقطة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بأفضل سعر

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس/للبيع/اكتوبر بلازا /جاهزة للاستلام

    Home Destination logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس/للبيع/اكتوبر بلازا/سوديك/موقع مميز

    Home Destination logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

4

    4

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – بادية بالم هيلز موقع مميز باقل سعر

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو اي سيتي أكتوبر سكاي لوفت

    Element logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I-Villa Roof رايوس 6 أكتوبر

    Good Deals logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مميزة | أقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 280م اكتوبر بلازا سوديك متشطب بالتكيفات .

    Abrag 2 logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في كمبوند تاله للبيع تكملة اقساط

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٥١٬٥٨٣ جنيه

    بنتهاوس للبيع بيت الوطن بجوار جامعه القاهرة اكتوبر

    Crown Developments logo image

4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف موقع مميز دايركت علي اللاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس ب10%فى6أكتوبر بجوار ماونتن فيو ومول العرب

    Crown Developments logo image

4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٩٤ جنيه/متر مربع