عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 20

1,047 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠ متر بدروم و ارضى و أول و روف حديقة ٢٤٠ م

    El Marwa For Real Estate logo image

    جربن فيلا, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع بجاردن + حمام سباحة خاص

    Inspire Homes logo image

    الروضة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بافضل سعر فى الماركت رويال سيتي

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول مباشره علي الجولف

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٤٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز جنب الخمائل كمبوند ميليا

    NABAJ logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠ م للبيع في كمبونداويست ستلام ٢٠٢٧ نص تشطب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالفرش ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلل وتاون هاوس حصرية | بالم هيلز – جولف إكستنشن

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٣٠١ متر مربع

    ٨٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز ارض 1000متر في جيرا, زايد

    Real Vision logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو على الجولف بتشطيب مميز و حمام سباحة

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – كمبوند السليمانية نموذج مرمر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف فيو للبيـع باليجريا زايد بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرية بتصميم إيلي صعب | | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرية بتصميم إيلي صعب | | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز في اب فيل بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥١٧ متر مربع

    ١٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف صف أول فيلا م1231 متر مربع بحري 100 متر مسبح.

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ١٬٢٣١ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون اول صف جولف نصف تشطيب جاردن كبيره بحري

    Crafters Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٥٦ متر مربع

    ١١٦٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مشروع زا كروان بالم هيلز

    Hefnawy Group logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – بالم هيلز جولف فيوز

    Rokn Real Estate logo image

6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله استلام سنه للبيع في نيوم اكتوبرعلي 7 س

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone in px palm hills oct last one inst 8y

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٨١ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف بحمام سباحه باقل سعرفي زمالك الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع