بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

1,568 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف زايد الجديدة بمقدم15%وقسط لحد 9 سنين

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من حسن علام ف التوسعات الشرقية

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254م للبيع من حسن علام في اكتوبر بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254م للبيع من حسن علام في سوان ليك اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360متر بسعر مميز في ذا كراون بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز صف أول جولف

    Home Select for real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٥٣ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى في كمبوند جويا اداره حسن علام

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 4000م كمبوند جرين علي الصحراوي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550م استلام فورى بموقع مميز وفيو اميز

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة للبيع في كيفا واصلة دهشور

    I-Move logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٢٬٤٩٠ جنيه

    فيلتك متشطبة بـ872,490 ربع سنوي او 20مليون كاش

5

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5غرف استلام فوري في جراند هايتس اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٢٣٢٬٥١٠ جنيه

    وان استوري فيلا للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٣٣ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…