بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 20

474 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف مموقع مميز اقل سعر في الماركت

    The Way logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع كمبوند افق جاردنر مدينة سفنكس الجديده

    New Sphinx City Real Estate logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع