بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 16

474 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٨ متر مربع

    ١٢٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١٥ متر مربع

    ١٣٤٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا E بحرى بموقع مميز وأقل سعر فى ذا كراون

    The Way logo image

5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في آيفوري هيلز – نيو جي

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٤٬٠٣٣٬٤٧٢ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 287م داخل كمبوند ذا كراون

    Abrag 2 logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٬٠٥٩٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة - استلام فورى - لوكيشن مميز - 20 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 327م متشطب بكمبوند جولز 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 347م فى كمبوند جولز استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٧٠٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جميلة للبيع في موقع متميز في كينجسرينج

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بحمام سباحة علي وصلة دهشور - قسط ع10س

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن فيو رائع بحديقة خاصه الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا للبيع في آيفوري هيلز

    Flip logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه في كمبوند جولف السليمانيه

    Vida Solutions logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع مميز جدًا في نيو جيز

    Flip logo image

5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز للبيع في آيفوري هيل ١٢٠٠ متر

    Flip logo image

5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *فيلا بموقع متميز مع حمام سباحة للبيع في أيڤوري هي

    Flip logo image

5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *فيلا بموقع متميز مع حمام سباحة للبيع في ديستريكت

    Flip logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق، تصميم خاص، إطلالة على البحيرة

    Flip logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - تشطيب فاخر جاهزة للسكن

    Crafters Real Estate logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن مقدم 300ألف اوكاش17.930.000

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا متشطبه بالفرش لوكيشن مميز باقل سعر

    The Way logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بمقدم1.3Mف بالم هيلز وقسط مريح جدا

5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف نوم في السليمانية

    Maskan Consultancy logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع