شقق 4 غرفة نوم للبيع في مجمع تسلا السكني

13 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند تيسلا ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    New Launch مباشر على طريق الواحات TESLA ISLAND

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كومباوند تسلا ايلاند

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على جزيزة في حدائق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٣٣٬٧٥٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بكمبوند تيسلا بأقساط تصل حتي12 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٢١ جنيه/متر مربع