شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 663

16,821 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور مميز فيو و لوكيشن مميز بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الترا سوبر لوكس حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه 3 غرف ريسيل بأقل سعر للمتر

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل 170 متر +180 متر حديقة

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بحدائق الأهرام اول سكن تشطيب فاخر

    My Home logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الخمايل متشطبة سوبر لوكس اول سكن

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز الملكه فيصل متشطبه سوبر لوكس

    جراند هاوس logo image

    اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع رسمي بحدائق الأهرام البوابة 1

    My Home logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 190متر في شارع 26 يوليو ميدان سفنكس

    El Marwa For Real Estate logo image

    ميدان سفنكس, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في تفرعات ميدان لبنان

    Property insider logo image

    شارع عبد العزيز جاويش, ميت عقبة, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي بحديقة خاصة لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م للبيع تفرعات ميدان لبنان

    Property insider logo image

    شارع غزه, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 142م بالتقسيط بالقرب من شارع جاردينيا

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٥٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري ودبل فيو مميزة جدا تشطيب الترا سوبر لوكس

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سوبر لوكس شارع سوريا

    Property insider logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بافضل الاسعار فى كمبوند بجورا مول العرب

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن ١٤٧م +٧٠م جف كمبوند الخمائل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م سوبر لوكس فى اكتوبر الحى الرابع

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز، ٣ غرف، تشطيب كامل، ٢١٢ متر+حديقة

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بقلب السياحية التورينج اخر الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    ميدان الرمايه / طريق اسوان الجيزة, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م الترا لوكس للبيع بحدائق الأهرام البوابة 3

    My Home logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بواجهه امامية A Class بحدائق الاهرام

    Al Beltagy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    155 تشطيب فاخر فيو بانوراما علي لاندسكيب في اشراقة

    متصدر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع