شقق 3 غرفة نوم للبيع في حدائق اكتوبر, صفحة 44

1,116 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر 3غرف اول طريق زويل

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home استلام خلال سنة

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى بالتقسيط بتطل علي لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام متشطبة يعني هتسكن علي طول ممكن تقسط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس181م كمبوند كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 149م الدور الأول كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 171م الدور الثالث كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن تكملة قسط نصف تشطيب كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةفاخرة205م كمبوند بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Address Home – حدائق أكتوبر طريق زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع Address Home – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 138م في كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه استلام فورى فى كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس مميز333م 4غرف قرب مول العرب قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160متر استلام فورى في كمبوند روك ايدن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175متر للبيع في روك ايدن في مدينة 6اكتوبر

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك في روك ايدن سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتقسيط حتى 8 سنوات في روك ايدن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بسعر 25 الف للمتر كمبوند sol in

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٦٤٦ جنيه

    شقه 171 بمقدم 477945 الف كمبوند ليك فرونت6 اكتوبر

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨١٤٬٥٧٨ جنيه

    مساحه 145 متر في كمبوند ليك فرونت المرشدي 6 اكتوبر

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٤٬٧٧٧ جنيه

    تقسيط بدون فوائد بمقدم 15% شقة للبيع في Lake front

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع في كمبوند جيران – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع بكمبوند اكسورا – طريق زويل مباشرة

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع