شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 53

8,660 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبرلوكس بالتكييفات بموقع استثنائى مميز

    CBE New Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٧٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأبراج زيد الشيخ زايد 191م فيو بارك فوري

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/الشيخ زايد/مفروشة

    Home Destination logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ويستاون بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس مميزة للبيع بفيو مميز - زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالشيخ زايد اقساط علي9سنوات

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست – درة (دبل فيو )

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع دبل فيو3غرف كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن امام المطار نو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زايد 2000 امام اركان بلازا

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 م فيو بارك برج D زيد الشيخ زايد سيرفيس اور

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل تطل على مسطحات مائية

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 134 متر كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة جولف في Al Rabwa

    I-Move logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شققه للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRise

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف استلام فورى في فاي سوديك نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م بفيو البارك في أبراج زيد زايد

3

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٤٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في كمبوند ديجويا استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م بفيو البارك في أبراج زيد20 دور الشيخ زايد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع