شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 42

8,663 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 211م ابراج زيد الشيخ زايد الدور الثامن

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع كمبوند كورتيارد سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد تاورز 3 غرف ريسيل فيو مفتوح دور منخفض

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 220م بجاردن استلام فورى متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف مفروشة للبيع في زد ويست

    متصدر

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي185م بحديقة 100م للبيع في أبراج ZED بحرى

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في كمبوند كارمل سوديك 149م

    Z Investments For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٩٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام قريب في كمبوند فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكيفات بالتقسيط بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة للبيع -استلام فوري

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في الشيخ زايد فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في فيلدج ويست في الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مغري في قلب الشيخ زايد امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177متر -متشطبه بالكامل في اركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب لوكشن مميز جدا في الشيخ زايد جاهزه للسكن

    متصدر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الياسمين كاملة التشطيب

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٤٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة 130 متر للبيع تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند فاي سوديك - زايد الجديدة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرين 3 - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست – سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ذا ادرس - الشيخ زايد - اطلالة مميزة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل إستلام فوري للبيع بوحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست تاون - سوديك - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع