شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 263

8,750 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م ارضي بجاردن للبيع في الكارما ريزدينس

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقه ارضي بجاردن زايد ديونز الشيخ زايد تشطيب مودرن

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة علي حمام سباحة كمبوند ذا ادرس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٥٨٥٬٨٦١ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في سوديك ذا استيتس ريزيندس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٤١٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأفضل سعر في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بلوكيشن مميز بالتقسيط بجوار ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 164م كومباوند فيلدج ويست- درة - Village

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند اروي الشيخ زايد بسعر اقل من ماركت

    Vida Solutions logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه130كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط عل12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تميايا امام الربوه بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقة بيفرلي هيلز سوديك الشيخ زايد

    DMG logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٢٣٦٬٤٤٠ جنيه

    شقة جاهزة بحديقة خاصة للبيع من سوديك في أليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف بـ5% مقدم و الباقي حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة فيو علي البو

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند ذا ادريس - الشيخ زايد بحري

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 150م متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في الطابق الأول | كومباوند جرينز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع كمبوند تميايا الشيخ زايد بسعر للونش

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 109م كومباوند ذا ادرس The Address زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع