شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 25

8,663 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٢٢٬٢٣٠ جنيه

    شقة مميزة 159 متر بالتقسيط في Karmell Sodic

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 155م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 169م 3 غرف متشطبه فيو مميز وخصم 30% بالتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأفضل سعر متشطبة بالكامل بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 125 متر في كمبوند كيان - 6 اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار - دار مصر، الشيخ زايد

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في الكارما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في الكارما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع في نيو زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمائل 220م 3 غرف سعر لقطه

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند بجميع الخدامات في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل + الجاردن من المالك الاصيل استلام فوري..

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أميز موقع بـ Cairo Gate

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية كاملة الفرش بأميز ڤيو في زايد

    Remax Westway logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في الكارما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن داخل كمبوند سوديك زايد

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح جاهزه للسكن الفوري باعلي نسبه تميز

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالتكييفات المطبخ واجهزه حدائق الكونتيننتال

    Brokers Hub logo image

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٦٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 178 م للبيع فى سولانا – الشيخ زايد

    TREX logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨١٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك مقدمك شقه بالتشطيب تقسيط 10 سنوات زايد CALMA

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155متر3غرف متشطبةبنايا زايد|مقدم%5وقسط علي15سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف بيفرلي هيلز متشطبه بالكامل استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع