شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 247

8,750 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند زايد هايتس – الشيخ زايد فرص

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه قرب جامعه النيل بمقدم313ألف قسط ع12س

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فورى أول سكن629ألف كوارتر-15مليون توتال

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 140م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري تقسيط 10 سنين في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فورى أول سكن629ألف كوارتر-15مليون توتال

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فورى أول سكن629ألف كوارتر-15مليون توتال

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 190م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح سوبر لوكس بالمطبخ اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط علي سنوات شقة بلبشيخ زايد مساحة 155م اقساط

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشبطه بالكامل ب مقدم ٥٪؜ واقساط ١٠ سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز لشقة الترا سوبر لوكس في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع النادى لوكيشن مميز الترا مودرن بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بمساحة كبيرة في الحي السابع – المجاورة

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في نايا من اميز مشروعات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع