شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 172

8,750 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيفرلي هيلز متشطبة بالتاكيفات و المطبخ

    We are consultancy logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكيفات 3غرف استلام فورى

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في VYE | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بمقدم 2.5مليون وتقسيط على10 سنين

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 218م في كمبوند جينوفا الشيخ زايد 218 م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن في VYE | إعادة بيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد بمقدم 1 مليون واسنلام سنة

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م – نيو جاردن، Zone E -

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الحي الثامن المجاورة الأولى الشيخ زاي]

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الامل, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م بالشيخ زايد مقدم مليون قسط 6س-توتال 10م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد ريجينسي195 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في زد ويست كورنر برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد مساحة 185م

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة أستلام شهور للبيع ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الـ 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٥٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160 م مميزة في زد _ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بمقدم 2.5مليون وتقسيط على10 سنين

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في إيفوار - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م للبيع – كمبوند إيفوار ويست_ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في الحي السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن بالويست تاون الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل 160م في زد ويست برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع المجاوره الأولى الشيخ زاي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الصفا, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع