شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 95

5,040 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مفروشة- استلام فوري -اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا مودرن , موقع مميز , فيو مميز

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف + ناني للبيع في فيلدج ويست متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في فيلدج ويست زايد متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف بالسعر القديم امام الربوه بمقدم1.2Mوقسط10س

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بجاردن للبيع -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة جاهزة للاستلام في زد ويست – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع ارضي بحديقه في المرحله الرابعه

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بالمطبخ في الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فيليدج ويست – موقع مميز جدًا

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3 غرف باطلاله مفتوحه بابراج زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة اول طرح عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع -استلام قريب -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردين مميزةريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن للبيع فيلدج ويست زايد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في كمبوند ذا إستيتس – تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع