شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 100

5,040 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقه بفيو مميز جدا ومعها جاردن خاص ف الشيخ زايدفوري

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جنة زايد4 شقة بسعر لقطة فوري جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب راقى للبيع فورتى ويست بيفرلى

    Square Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٢٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة و استلام فوري في قلب كمبوند بزايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو 185م متشطبه بالتكيفات في زد زايد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسييط ع 7 سنوات من المالك متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند الخمائل3ب – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقة130م استلام فوري متشطبةبفيو لاند سكيب بالتقسيط

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف 168متر فى زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ب اقل سعر في الماركت في الشيخ زايد 134 م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب مميز جدا

    X Hub logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة كمبوند فيلدج ويست فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فورى متشطبة 165متر زيد اعلى فيو زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب جنة زايد 4 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أحد أفضل مواقع Old Zayed بجوار sodic

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع للسكن الفوري خالصه اقساط موقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع