شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 76

5,004 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة متشطبه بالتكيفات للبيع كمبوند الكارما

    Property Hills VIP logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري درة بجوار كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس باطلاله مفتوحه بسعر مميز في كورتيارد

    Teleo For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق + أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم5٪ بالتقسيط على 10سنوات افوار لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب اكتوبر ب سعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ابراج زيد متشطبه بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه village west الشيخ زايد بجانب كايرو جيت إعمار

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 196 م جاهزة للسكن في 6 ويست في بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في Azha موقع مميز جداً تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 163م فيلدج ويست موقع مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي برايم لوكيشن , لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة كمبوند فيلدج ويست فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة والأهلى

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن في فيلدج ويست قرب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر في الخمائل

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا، مفروشة بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخرفرصه لامتلاك شقه متشطبه ف قلب ش النزهه مقدم1.5M

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع