شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 75

5,004 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٦٦٬٩٣٢ جنيه

    شقه ريسيل 183متر متشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مع الأجهزة استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس باطلاله مفتوحه بسعر مميز في كورتيارد

    Teleo For Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فيو مميز مفتوح بحرى دور اول .

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بسعر الاطلاقة بالتشطيب الكامل و اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات استلام فوري بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ذا هيليدج بجوار اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف نوم في 205 – Arkan Palm

    Maskan Consultancy logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة ومميزة للإيجار في زيد تاورز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع- الدور الأول – نصف تشطيب

    I-Move logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة في زيد تاورز بإطلالة واسعة

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في اعلي تبه في شيخ زايد فيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل للبيع بافضل سعر وافضل لوكيشن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٧٣٦٬٨٢٥ جنيه

    3 Bedrooms in ZED West | Sheikh Zayed

    Maskan Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا، مفروشة بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل 3 غرف نوم متشطبه بجاردن

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا، مفروشة بالكامل

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة فندقية للبيع في أبراج ZED الشيخ زايد | 161م

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في أبراج زد قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع