شقق 3 غرفة نوم للبيع في زايد ديونز, صفحة 8

224 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل-حديقة كبيرة 350متر-بالمطبخ والتكيفات

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 159م داخل كمبوند زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة 190م بحديقة 120م في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    149m Apartment First Phase in Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد ديونز 195 م 3 غرف في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع 158م داخل كمبوند راقي في زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مزدوجة متشطبة بالكامل بالفرش

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى زايد ديونز الشيخ زايد

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة + جاردن 126م ع حمام سباحه قرب بيفرلى قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جارن مميزة جدا للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 186م +حديقة124م ع حمام سباحه بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد دور اول

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند زايد ديونز - بفيو مميز

    Zayed Gate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند زايد ديونز

    Zayed Gate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة فيلا في قلب الشيخ زايد186م+120م جاردن

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز 6,400,000 نص تشطيب

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند زايد ديون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٩٧٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوووري-شقة 176م متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع