أي فيلا 3 غرفة نوم للبيع في ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, صفحة 6

272 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في آي سيتي بافضل سعر فالماركت.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بحري استلام فوري في ماونتن فيو اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_ اقل سعر اي فيلا جاردن برايم لوكيشن فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في اي سيتي اكتوبر بأفضل سعر

    Real Vision logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن | استلام فوري | مطل علي ليك

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١١٬١٨٦٬٢٥٤ جنيه

    اى فيلا كورنر استلام فورى للبيع فى MV-ICity اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر اي فيلا روف اوبن فيو علي مصطبة 16م

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا رووف باميز مرحلة الاجون| ت اقساط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا روف اوبن فيو علي مصطبة 10 متر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف-اوبن فيو على التاون

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م علي اعلي مصطبه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول مباشرة علي النادي ل i villa في i city

3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٤٬٠٣٣٬٩٩٧ جنيه

    ivilla بروف استلام فوري في i city october

3

    2

    ٢٧٢ متر مربع

    ٥١٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف- اوبن فيو على الفيلل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في موقع مميز | التسليم 2026

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اي فيلا جاردن باميز لوكيشن واقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف ميدل مرحله اللاجون برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كورنر اي فيلا جاردن للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا أرضي ريسيل للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده اي فيلا بحديقه خاصه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فريدة-أفضل فيو في MV Park- إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا سكاي جاردن دايكرت ليك – استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع