عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 14

6,807 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن متشطبة سوبر لوكس في بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127 م 6 اكتوبر ( بالم هيلز )

    RE/MAX Avalon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في مارفيل نيو زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٣٬٩٣٦ جنيه

    متشطبة بالتكييفات استــــلام فوري جاهز للمعاينـــة

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند حي الأشجار – 135م

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه متشطبه استلام 2027 للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند حي الأشجار – 135م

    RE/MAX Everest logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في أو ويست متشطبة وجاهزة للاستلام

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٥٣٬٨١٣ جنيه

    شقتك المتشطبة في قلب الشيخ زايد بمقدم 5% فقط

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبـة بالتكييفات | جاهزة للمعاينة و الاستلام

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة أرضي بجاردن للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتين للبيع كمبوند الكاميليا حدائق أكتوبر

    Masar Real Estate logo image

    شارع الكاميليا, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة لسكن للبيع في ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دبليو جيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Dominick Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,دبليو جيت ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٤٨٬١٢٧ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كايرو جيت موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في ZED West

    I-Move logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    100م فيو على مساحات خضره كبيره ب5% مقدم على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقه 2غرف متشطبه للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالحي الـ16 – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالحي الـ16 – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • سيف ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Civilia
    الجيزة,الشيخ زايد,سيف ويست

    2 - 3 غرفة