7شقة٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الشيخ زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع
9شقة٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهأقل سعر شقة للبيع في كمبوند ذا ادريسذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٠٥ متر مربع ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهاخر يونت مميزة بفيو بحري بتقسيط ل 10س ب اقل مقدمذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٠٨ متر مربع ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
6شقة٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيهفرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايدذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٨ متر مربع ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع
25شقة٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع 84م الحي التاني – المجاوره الثانيهالحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٨٤ متر مربع ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيهامتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبرروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٣٥ متر مربع ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيهامتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبرذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٣٥ متر مربع ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع
8شقة٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فى المستقبل الحى 12 الشيخ زايد الدور 2المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
6شقة٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فى عماير المستقبل الحى 12 ارضى بجاردنالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
7شقة٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فى عماير المستقبل على الشارع زايدالحى 12المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع
15شقة٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع 2مليون فى المستقبل سعر لقطه الشيخ زايدالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع
11شقة٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع فى المستقبل الحى 12 الشيخ زايد سوبر لوكسالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع
7شقة٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة بجاردن للبيع او الايجار ف كمباوند زا ادريسذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٠٩ متر مربع ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع
10شقة٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في ذا ادريس متشطبة بالكامل بافضل سعرذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٣٤ متر مربع ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع
9شقة٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع المستقبل الحى 12 الشيخ زايد الدور الثانىالمستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهاستمتع بخدمات فندقية فشقتك ف قلب زايد جنب الربوةروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٤٠ متر مربع ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهاستمتع بخدمات فندقية فشقتك ف قلب زايد جنب الربوةذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٤٠ متر مربع ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهمتفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٤٥ متر مربع ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهمتفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايدذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 2 ١٤٥ متر مربع ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع
17شقة٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه للبيع ارضي بحديقه كمبوند ذا ادريس الشيخ زايدذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ١١٢ متر مربع ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع
14شقة٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة مفروشة للايجار بكمبوند روضة زايدروضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة 2 1 ٧٠ متر مربع ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع