شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 85

2,845 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 143م استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فرصة مميزة في باديا بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بافضل سعر فى افضل موقع فى حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٢ توم متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك بسعر ممتاز فى افضل موقع بحدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبين بالكامل /بالم هيلز/ مقدم 1.5%

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند تاني نمره من الواحات تقسيط علي 7 سنوات

    Assec Properties logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٢١٢٬٦٧١ جنيه

    شقة مميزة في أبراج أيون

    The Polygon logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٤٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه لبيع على المحور مباشرة أمام ميدان فودافون

    Housing Realestate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بتراس مميز – أبراج أيون من مراكز

    Circles investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر وفيو لشقة غرفتين بسنترادا بجوار O-West

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 131م بالم هيلز باديا متشطبة وبأقل مقدم

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في اكثر موقع مميز ب قسط 10 سنين

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر شقة مع حديقة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى كومباوند دجشقة للبيع في دجلة بالة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط داخل كمبوند فيدا ريزيدنس حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق بتقسيط مريح

    The Polygon logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…