شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 46

2,822 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤١٥٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١١٥م موقع مميز تطل على لاجون ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز* من تطوير شركة أورا للتطوير العقاري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٨٠٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في باديا بالم هيلز اقساط علي 12 سنة

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٢٣ جنيه

    باقل سعر في حدايق اكتوبر شقة غرفتين اقساط علي 10س

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة - أقل سكن على مدى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو روف مميز للبيع ف بالم بارك متشطبة بالفرش

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – السياحيه الرابعه – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في آيفي نيو جيزة نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في نيو جيزة كارنيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أمبرفيل، نيو جيزة-مشطبه

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 125م+جردن 90م استام فوري بفيو مميز !!

    Bright logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر فالسوق استلام قريب بالشيخ زايد.

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر فالسوق استلام قريب بالشيخ زايد.

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م لوكيشن مميز أمام هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر للبيع في باديا بالم هيلز باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…