شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 44

2,822 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالكامل بالتقسيط في O west

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه للبيع بموقع مميز بيراميدز هيلز

    Remax The Address logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بأقل سعر وتصميم مميز بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط علي 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة وسعر مميز للبيع امبرفيل نيو جيزة

    Topaz Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بالمطبخ والتكيفات للبيع في بيراميدز هايتس

    I-Move logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز و تشطيب راقي بكمبوند الرباب

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام خلال سنتين فقط بإطلاله لاندسكيب كامله

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون أوفر في باديا جاهزة للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Owset مرحله Core أقل اوفر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل 2غرف متشطبة استلام فوري فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه125م و104م تراس برايم لوكيشنRTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٦٦٬٣٧٥ جنيه

    أقل سعر شقة في أقمار موقع مميز تقسيط 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٥ م بمقدم ١٥٪‏ بإطلالة علي البحيرات الصناعية

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ع طريق الواحات بكمبوند تسلا ريزيدنس قسط

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬١٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بأحسن فيو للبيع في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج ايون الشيخ زايد فوري

    Abrag 2 logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م للبيع برايم فيو أمام جامعه MSA

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…