شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 113

2,845 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Gul حدائق أكتوبر بجوار O West

    Baytak. logo image

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بغرفة ماستر بسعر مغري جدا في كمبوند تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠١٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فيو لاند اسكيب باقل سعر تشطيب لوكس بالتكيف،قسط

    متصدر

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي 126م+جاردن كبيرة بمدخل خاص 126م تشطيب فاخر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بالم باركس - تقسيط

    I-Property logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف ماونتن فيو احلى فيو بالمشروع

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Hussien Farahat logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 142 م بكمبوند اويست اكتوبر

    Remax Style logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ذا كولكشن - بالتقسيط

    I-Property logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع شباب 70 الحي الحادي عشر 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع على المحور شباب مبارك حي 11 في 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 2, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ارضى بجاردن بكمبوند كيان - متشطبه

    Be Egypt logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى طيبة جاردنز محور جمال عبد الناصر

    Housing Realestate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند VIDA – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    الرايات ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدريم لاند للبيع شقه 83 متر تشطيب مميز موق مميز

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٣٥٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 240 الف في كمبوند دجلة بالمز

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياة الجونة ف اكتوبر بقسط 9سنين واقل مقدم

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز كمبوند Eco West حدائق اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك نصف تشطيب في كمبوند بادية – Palm Hills!

    Better Estate Investment logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الكرمة سيتي اول سكن الترا سوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | ٦ أكتوبر | الحي الثالث

    Remax Style logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب 127م باديا بالم هيلز - 6 اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٨٧٬٤٤١ جنيه

    استلم وحدتك فى sun capital ٦ اكتوبر خلال سنة !

    Horizen For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه 110 م في طيبه جاردينز ب 6 اكتوبر

    El Marwa For Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…