شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 109

2,845 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في O-West مرحله Tulwa

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في باديه دور اول ( بحري )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشة للبيع فى أبراج أيون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للإسثمار بأقل سعر شقة 150م بالمطبخ والتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    بيراميد هيلز 2, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفى 6أكتوبر بجوار ماونتن فيو وجامعة القاهرة 20%

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس – بالم هيلز

    Beltone logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل مقدم5% علي اطول فترة سداد فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بأقل مقدم

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    كمبوند الياسمين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع - او ويست 6 اكتوبر بسعر مميز

    Core Real Estate Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في باديه بسعر مميز

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحرى على اويست

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن في باديه ( بالم هيلز )

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره مفروشة في The Courtyard - ايون

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 141م+100م جاردن كبيرة تشطيب حديث في اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 104م استلام 6 شهور-صن كابيتال

    Abrag Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن غير مجروحه فيو مفتوح المرحله التالته

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في باديه بحديقه ٦٠ متر سعر مميز

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 120م كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري من ياسين منصور بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 480.000 واستلم فورا شقه 80م في مشروع دجله

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه بمساحه واسعه بجانب أويست

    هارفا كومباوند, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Aqmar Residence – شقه فاخره للبيع الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق أكتوبر، بجوار أويست وهرم لايڤ.

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…