شقق 2 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 42

1,785 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش– كازا-بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧١٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان 90 م

    Properties-Today.com logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد 137م متشطبه

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر بفيو مميز متشطبة بالتكييفات ف ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المرحلة الاولى بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في The Hillag - Madar أول طرح الشيخ زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع – كمبوند زايد هايتس – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للايجار في كاذا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة فاخره للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل مميزه جدا من المالك المباشر بتشطيب خاص

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كيان – الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري فVillage west برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر شقه ارضي بحديقه للبيع في كيان بدر الدين

    Master Key logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند la colina الشيخ زايد

    Master Key logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطيب كامل بجانب الليجريا و قسط 10س

    Selection Code logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 135م بتشطيب ألكيمي في نايا وست الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م+جاردن55متر استلام قريب ف كيان وقسط ع 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بموقع مميز في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع