عقارات للبيع في مروج

301 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٥٬٧٦٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٩٧٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع 139م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مميز مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد على 5 سنوات تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سموحة (مروج) فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادي اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق موقع مميز استلام خلال 6 شهور

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م في مروج سموحة | 3 غرف بتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه على النادي

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح علي النادي مباشره

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬١٠٤٬٥٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 332 م سموحة (مروج - Meadoes)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 279 م سموحة (مروج - Meadoes)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع