عقارات للبيع في شارع كفر عبده, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 251م كفر عبدو ( بميدان سان جينى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع كفر عبده - كفر عبده - رشدي - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م كفر عبده - شارع الإسماعيلية

    B-connect Real Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كفر عبده (متفرع من ش ابراهيم راجي)

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفرعبده ( ش الاسماعيلية )

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كفر عبده (ش ابراهيم راجي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م كفر عبده ( خطوات من كيروسيز مول)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 210 متر - كفـــر عبــــده

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كفر عبده - الإسكندرية

    I-Property logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل غرفها علي قصر الميرغني

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كفر عبده - الاسكندرية

    I-Property logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م كفر عبده (بالقرب من قصر قرداحي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

1