شقق للبيع في حي شرق, صفحة 58

3,643 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 238م سموحة ( Muruj )

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصة تشطيب كامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سموحة (ش الريادة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 216م للبيع - سالوجا ايليت

    Chance for Realestate logo image

    سالوجا ايليت, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م لوران ( متفرع من ش الاقبال )

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بالكامل مرخصه عزل مائي و حراري 4 طبقات

    Remax Professional. logo image

    شارع ميدان الشهداء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - سموحـه - شارع الهيلتون

    Next Estate logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل علي اكبر بلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع - سيدي جابر

    Chance for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م - زيـزينيـا - عمـاره برانـد

    Next Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي النادي موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م صافي سموحة - حي الفيلات

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر مرخصة فيو مفتوح مباني حديثة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - كومباوند فيروزة

    New Home for Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مفتوحة تشطيب كامل دور مميز

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع - سبورتنج

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 242م سموحة - بيتك في النادي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م + 80م رووف سموحة كمبوند جراند فيل

    Inspire Homes logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تسهيلات على سنتين مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ثورت ( شارع عبد المنعم الدليل ) 220م

    Chance for Realestate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع - لوران ( متفرع من شعراوي )

    Chance for Realestate logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع