شقق للبيع في حي شرق, صفحة 63

3,628 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بزيزينيا برج براند بإطلالات مميزه

    Baytak. logo image

    شارع قصر الصفا, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 275م زيزينيا - اطلاله بحريه مميزه

    Baytak. logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رشدى 185م (شارع ابو قير رئيسى) .

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 250م في سموحة – شارع فوزي معاذ

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحة - (كوبرى 14 مايو)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م (ش سكينة بنت الحسين) .

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 220م لوران – متفرع من شارع شعراوي

    Baytak. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 291م في سموحة – بجوار جامعة فاروس

    Baytak. logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٩١ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 315م كفر عبده - شارع إسماعيلية

    Baytak. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رشدى 185م (شارع ابو قير رئيسى) .

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 172م سموحة ( فالوري انطونيادس )

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة لإعادة البيع - بغرفة ماستر + دريسينج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي جرين بلازا و جامعه فاروس

    Remax Professional. logo image

    جرين تاورز, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك في موقع استراتيجي لا يتكرر

    AQAR One For Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٧٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 650 م لوران (ش ابو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر ادارى للبيع بكليوباترا

    Elite Groupe logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بولكلي ( ش ابراهيم راجي )

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م لوران (ش ابو قير).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م للبيع - كفر عبده فيو مفتوح - برج براند

    Elite Groupe logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سموحة (توت عنخ أمون)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سموحة - ش مصطفي كامل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران 150م (ش محمود صدقى) .

    شارع أبو عجيلة, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع