شقق 5 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 2

123 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 م سموحة (مدينة اسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ستانلي (قمراية رشدي)

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سيدى بشر ( ش جمال عبد الناصر)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل مرخصة تشطيب فندقى

    Remax Professional. logo image

    سان ستيفانو جراند بلازا, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 280م في سموحة بالقرب من جرين بلازا

    Jewar Real Estate. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 390 م لوران (كومباوند كيروسيز جاردنز).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر يوجد اسانسير

    Remax Professional. logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م - الأزاريطه - أمام مجمع الكليات

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد ازرق الريسبشين و الغرف فيو مفتوح مسجلة

    Remax Professional. logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح امام القصر على الترام مباشرة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سموحة بيتك فى النادى

    Rich House for real estate logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م السيوف ترام (ش عبد السلام عارف).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بلازا السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    كمبوند سموحه برستيج, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400م كفر عبده (خطوات من سانت جيني)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م سيدي بشر (ش العيسوي )

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 242م سموحة - بيتك في النادي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 245م كومباوند صواري (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م كليوباترا (خطوات من البحر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور محمد بدير, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م لوران - ابو قير مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م لوران (ش ابراهيم نصير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م لوران | مطلات بالكامل على الترام

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع