عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 48

2,437 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٣٬٦٨٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة مطلات مفتوحة السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٠٬٨٤٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 179م بحري فيو نادي مباشر بسعر 6,600,000ج

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م Muruj | مساحات عائلية وسداد مرن | سموحة

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بالمروج View مفتوح سعر مميز وخيارات سداد

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م View فيلات بالمروج بسعر متر 90 ألف

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م View فيلات بالمروج مثالية للسكن العائلي

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م View فيلات بالمروج فرصة استثمار مضمونة

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفر عبده - ( شارع علي ذو الفقار )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع علي ذو الفقار, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فالوري سموحة الاسكندرية

    ICONIC logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حي مروج جرين بلازا الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٣٤٬٣٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٢٤٬٧٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في سموحة مروج الطارق بتسهيلات في السداد

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٢١٬٣٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٤٦٬٢٥٠ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٩٣٬٥٨٠ جنيه

    وحدتك الآن في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف سموحة ف لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 146م بسعر مميز وتقسيط 10 سنوات

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م عائلية في Muruj | Alexandria | Smouha

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م شارع 20م بسعر مميز Muruj | smouha

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتاهوس 132م بأقل سعر في مروج اسكندريه

    Horizen For Real Estate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك وحدتك فى مروچ وقسط على 5 سنين

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحة - ( ابراج الشرطة )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…