عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 39

2,437 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م كفر عبده (ش علي باشا ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفر عبده (ش علي باشا ذو الفقار)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 335 م فلمنج (على الترام مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 310 م سموحة (ش فورزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح استلام خلال سنة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م لوران (خطوات من ش أبو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤١٬١٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع في مشروع فيدا سموحة

    AQAR One For Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197 م (سموحه - the one)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن و الغرف فيو مفتوح خطوات من الترام

    Remax Professional. logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 186م سموحة ( جراند فيو )

    Inspire Homes logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م جناكليس ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك في موقع استراتيجي لا يتكرر

    AQAR One For Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٧٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بولكلي ( ش ابراهيم راجي )

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة لإعادة البيع - بغرفة ماستر + دريسينج

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 250م في سموحة – شارع فوزي معاذ

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 220م لوران – متفرع من شارع شعراوي

    Baytak. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 315م كفر عبده - شارع إسماعيلية

    Baytak. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رشدى 185م (شارع ابو قير رئيسى) .

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رشدى 185م (شارع ابو قير رئيسى) .

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م سموحة - (كوبرى 14 مايو)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…