عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 38

2,437 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م جناكليس (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 190 م سموحة (ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (ش مصطفي كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - جليم - شارع أبوقير رئيسى

    Next Estate logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م - جليم - شارع أبوقير رئيسى

    Next Estate logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في مروج فيو جاردن بمقدم 790 ألف

    Pharos Real Estate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (شارع الهيلتون) .

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 202م سموحة ( جراند فيو )

    Inspire Homes logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م وينجت (ش 17 ابن نديم )

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع وينجت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٦٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع - فالورى انطونيادس

    Next Estate logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م بولكلى (بين البحر والترام )

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م سان ستيفانو (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 340 م لوران (ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح على نادي سبورتنج

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 265 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م رشدي ( ش ابو قير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م كفر عبده (ش سكينه بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع في قلب سموحة – كومباند اللوتس

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع سموحة شارع مسجد ناصر فوزي معاذ

    Baytak. logo image

    شارع مسجد ناصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 202م كفر عبده خطوات من سان جيني

    Baytak. logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة 270م | كفر عبده شارع الاسماعيليه

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام قريب ف سموحة

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م ثروت - على الترام رئيسي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…